Шиберні засувки

Засувка аспіраційна для регулювання та перекриття аспіраційних гахоходів при транспортуванні повітряних сумішей, що не є вибухонебезпечними
Шиберная заслонка поворотная для аспирационного газохода

Шиберні засувки

Відсічні клапани (шиберні засувки) – являються важливим елементом аспіраційних систем. Служать для перекриття або регулювання пилогазових потоків. За допомогою установки шиберних засувок на газоходи системи аспірації відбувається перерозподіл пилогазових потоків, може бути реалізована байпасна система та переключення потоку між різними аспіраційно-витяжними установками.

 

Принцип роботи

Шиберні засувки – виконують функцію запорної арматури в аспіраційних системах.  Регулювання або перекриття пилогазового потоку відбувається за рахунок повороту диску чи створок вручну або за допомогою виконавчого механізму (електричного або пневматичного).

Шиберні засувки мають, як правило, фланцеве виконання, та монтуються безпосередньо на газоходи системи аспіраціі.

Розмір засувок, умовний прохід та площа перетину підбирається відповідно до розмірів та форми газоходів системи аспірації.

 

 

Технічні характеристики

Шибені засувки (відсічні клапани) служать для регулювання та перекриття аспіраційного повітря вибухобезпечних неагресивних повітряних сумішей. Застосовуються у системах аспірації з робочим розрідженням до 4000 Па.

Принцип роботи. Регулювання чи перекриття потоку відбувається за рахунок повороту створок клапана вручну або за допомогою виконавчого мехнізму (електричного або пневматичного), що встановлений на корпусі засувки.

 

 

Розміри  перетину, мм Число осей, шт. Температура експлуатації, град. Концентрация твердых частиц в потоке, г/м3 Рабочее давление, Па
290х500 1 150 10 4000
580х500 2 150 10 4000
870х500 3 150 10 4000

Партнери

Замовте безкоштовну консультацію фахівця

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Шиберні засувки

  Шиберні засувки аспіраційних газоходів дозволяють регулювати пилогазові потоки, повністю або частково перекривати деякі з них. Шибер встановлюється в системах, де обладнання працює не одночасно. Вибіркове відключення обладнання, яке не задіяне в центральній системі на даний момент, дозволяє в значній мірі знизити енерговитрати. Завдяки простому конструктивному виконанню шиберні засувки активно використовуються і в промислових системах пилогазоочистки і аспірації, і в звичайних вентиляційних системах.

  Шибери (запірні клапани) можуть бути встановлені в різних місцях аспіраційної системи, як вертикальних, так і горизонтальних. Усередині корпусу клапана знаходяться засувка і напрямні, за допомогою яких і відбувається управління його положенням. Переміщуючи заслінку по напрямних можна добится повного перекриття пилогазових потоків за умови, що вони не вибухонебезпечні.

  За типом конструкції клапани можна розділити на прямі і косі. Шиберні засувки для вентиляції, як правило, мають пряму конструкцію, тоді як засувки, що застосовуються в промислових аспіраційних системах, косі. Розташування під кутом 45 ° щодо повітряного потоку дозволяє максимально плавно і точно його регулювати. Розмір шибера підбирається по діаметру труби, в якій його необхідно буде встановити.

  Допомога в підборі шиберної засувки на сайті компанії KonsTrack

  Запірні клапани – важливий і потрібний елемент, що дозволяє чітко контролювати напрям повітряних потоків. Компанія «KonsTrack» виробляє шиберні засувки для аспіраційних систем, робочий тиск в яких не перевищує значення 4000 Па. Звертайтеся до наших менеджерів, якщо у Вас залишилися питання –  вони допоможуть Вам з вибором і замовленням необхідного обладнання.

  Консультація інженера