Перелік обладнання та послуг
Широко використовуються в тих галузях промисловості, де потрібне високоякісне чисте повітря (пивоварна, хімічна і харчова промисловості)
Детальніше
Основним призначенням компресорного устаткування для ПЕТ-тари є створення певної продуктивності тиску повітря
Детальніше
Офіційний сервіс компресорів Atelier Francois та професійні консультації
Детальніше

Компресорна техніка Atelier Fransois

ТОВ «Констрак» є офіційним представником Atelier Fransois в Україні з 2016 року.

Atelier Francois – світовий лідер у виробництві поршневих безмасляних компресорів високого тиску.

Безмасляні високобарні компресори використовуються в технологічних ланцюжках підприємств харчової промисловості. Компресори Atelier Francois працюють для SUN Inbev Ukraine (Stella Artois, Staropramen, Рогань), Перша Приватна Броварня (Stare Misto, Lager, бочкові), Сандора (Pepsi Co) та інших лідерів українського ринку.

Наші інженери пройшли навчання і мають у своєму розпорядженні відповідним інструментом і навичками для обслуговування даної техніки.

Наші переваги

Комплексні рішення: фільтрувальне та компресорне обладнання, пилевигруз

 

Максимально вигідні цінові умови

 

Ефективне обладнання

 

Простота монтажу, експлуатації та подальшого обслуговування

 

Сервісна підтримка

 
Залишились питання?
Довіртеся професіоналам

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Компресори Atelier Francois

  Компанія Atelier Francois сьогодні займає лідируючу позицію в світі серед виробників безмасляних компресорів високого тиску. Устаткування виробництва Atelier Francois використовується на заводах компаній зі світовим ім’ям: Krones, KHS, Sidel і інші. Також компресори Ательє Франсуа працюють на виробничих лініях багатьох українських виробників, таких як SUN Inbev Ukraine, Сандора, Перша Приватна Броварня.

  Устаткування Ательє Франсуа стало популярним завдяки наступним перевагам:

  • компресори мають L-подібну конструкцію, що знижує витрати на їх техобслуговування;
  • механізм компресора обертається з низькою швидкістю, що зменшує знос поршнів, продовжує термін служби обладнання і збільшує його ККД;
  • простий монтаж і швидкий запуск в роботу можливий завдяки установці на антивібраційну подушку без спорудження спеціального фундаменту.

  На сьогоднішній день по всьому світу встановлено вже понад 4 тисячі компресорів виробництва Ательє Франсуа. Широкий модельний ряд дозволяє клієнтам підбирати обладнання чітко під параметри свого виробництва.

  Замовити компресори Atelier Francois в Україні

  «KonsTrack» офіційно представляє виробника Atelier Francois в Україні. На нашому сайті ви можете придбати оригінальні компресори промислові поршневі високого тиску, безмасляні компресори низького тиску, а також витратні матеріали та запчастини до них. Інженери нашої компанії володіють необхідними знаннями та інструментами для проведення сервісних і ремонтних робіт, здатні провести заміну деталей безпосередньо на вашому виробництві. Для замовлення обладнання або отримання консультації залиште нам ваші контакти в формі на цій сторінці, і ми зв’яжемося з вами.

  Консультація інженера