Запасные части для винтовых блоков

Гвинтовий блок – один найважливіших і дорогих вузлів гвинтового компресора. У процесі роботи відбувається природний знос підшипникових вузлів і сальникових ущільнень роторів гвинтового блоку. У зв’язку з цим, ці деталі вимагають періодичної заміни. Своєчасна заміна на спеціалізованому сервісі дозволяє уникнути позапланових виходів з ладу (заклинювання, руйнування підшипників, роторів) і подальшого дорогого капітального ремонту гвинтового блоку. У нас Ви можете придбати комплекти запасних частин і замовити, при бажанні, їх заміну в умовах спеціалізованого виробничого ділянки. Для замовлення необхідно повідомити виробника, тип і рік випуску гвинтового блоку – і наш інженер зможе підібрати і запропонувати необхідний комплект сервісних наборів для ремонту.

Запасні частини для гвинтових блоків

Гвинтові компресори – надійне і високоефективне обладнання, яке відмінно зарекомендувало себе на різних виробництвах зі світовими ім’ям. Разом з тим, їх ремонт та обслуговування трудомістке, на відміну від обслуговування поршневих компресорів. В першу чергу, важлива якість запасних частин і витратних матеріалів, які використовуються при виконанні ремонтних робіт. Щоб термін служби вашого обладнання був максимальним, використовуйте тільки оригінальні запчастини.

На сайті «KonsTrack» ви зможете замовити високоякісні матеріали і комплектуючі для компресорів виробництва відомих компаній, в тому числі ротор гвинтового компресора і інші найважливіші елементи, без яких неможлива його ефективна робота.

Ми маємо два склади в Києві та Дніпрі, на які поставляються найзначніші деталі, такі як комплекти ущільнень гвинтового блоку. Використовуйте тільки якісні оригінальні запчастини щоб уникнути передчасного зносу ваших підшипників.

Замовити запасні частини для гвинтових блоків

Ми пропонуємо нашим клієнтам виключно оригінальні і якісні комплектуючі, які продовжать роботу вашого обладнання. Для замовлення зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом. Можете залишити свої дані і ми передзвонимо вам.

Консультація інженера