Ремонт і реконструкція гвинтових блоків

Гвинтовий блок, як відомо, є найбільш технологічною частиною компресора. Технології виробництва підшипників удосконалюються та дозволяють виробникам гвинтових блоків говорити про терміни гарантованої роботи аж до 40 000 годин напрацювання. Однак, на жаль, далеко не всі гвинтові елементи виробляють зазначений час. Найчастіше, несвоєчасне проведення технічного обслуговування, систематичне використання дешевих (неякісних) витратних матеріалів призводить до прискореного зносу підшипників вже до 10 -15 тис. робочих годин. З огляду на високу вартість нового гвинтового елемента в такій ситуації доцільно провести капітальний ремонт гвинтового блоку.

Ми пропонуємо

Залежно від стану гвинтового елемента фахівці компанії KonsTrack виконують два види капітального ремонту

Простий з технологічної точки зору ремонт. Такий капітальний ремонт може бути планово попереджувальних і проводитися при досягненні напрацювання, близькою до критичної. В даному випадку міняються опорні підшипники роторів і редуктора, втулка і сальникове ущільнення, очищаються масляні канали, встановлюються необхідні зазори між роторами і корпусом блоку, проводиться збірка і фарбування гвинтового елемента.

Більш складний вид ремонту. Залежно від швидкості спрацьовування аварійного захисту компресорної установки і швидкості реакції обслуговуючого персоналу може відрізнятися ступінь руйнувань при заклинюванні гвинтового блоку. У нашій практиці зустрічалися випадки коли при заклинюванні блоку руйнувалися редуктор, корпус гвинтового елемента, обривався хвостовик ведучого ротора, вигиналися ротори. У подібних випадках різко зростає кількість операцій, необхідних для відновлення гвинтового елемента. До простої заміни підшипників і сальника при заклинюванні як правило додаються механічна обробка гребенів і торців роторів, вирівнювання і балансування роторів, відновлення хвостовика ведучого ротора, відновлення корпусу гвинтового блоку.

Якісний ремонт гвинтових блоків

2004 року ми відремонтували понад сто гвинтових елементів різних виробників таких як: Tamrotor, GHH-Rand, Atlas-Copco, Rotorcomp.

 

Для виконання ремонту компанія Констрак володіє ремонтною ділянкою та комплексом обладнання, що дозволяє без залучення субпідрядників виконати вищеописані операції. За минулі роки нами був накопичений унікальний досвід, який в комплексі зі знаннями, отриманими нашими фахівцями при навчанні безпосередньо на заводах-виробниках компресорної техніки, дозволяє нам з гарантією братися за капітальні ремонти гвинтових блоків будь-якої складності.

Також, необхідно акцентувати увагу на тому, що гвинтовий елемент є складовою частиною компресорної установки і, після проведення капітального ремонту, необхідно усунути причини, які привели до поломки. Обов’язково необхідно виконати заміну витратних матеріалів і провести комплекс робіт по обслуговуванню компресора. Фахівці нашого підприємства виконують повний перелік робіт з діагностики та усунення причин поломки (будь то несвоєчасне сервіс або поломка обладнання).

За роки нашої роботи, ми неодноразово переконалися в тому, що найвигіднішим для замовника варіантом експлуатації компресорного устаткування є своєчасне технічне обслуговування компресорної техніки якісними витратними матеріалами, що дозволяє максимально продовжити термін роботи обладнання до капітального ремонту.

 

Якщо все ж гвинтовий блок Вашого компресора став непридатним ми полагодимо його якісно і в строк.

Замовте послуги ремонту і відновленя гвинтових блоків

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Ремонт гвинтових блоків

  Гвинтовий блок є основною частиною компресора. Він складається з роторів, які підтримуються підшипниками, шестернями і ущільнювачами. Поломка будь-якої з цих деталей здатна вивести з ладу як сам блок, так і весь компресор в цілому. Довірте ремонт вашого обладнання досвідченим фахівцям нашої компанії «KonsTrack». Ми здійснюємо ремонт гвинтових блоків atlas copco, ghh rand, а також їх діагностику для оцінки стану і ступеня зносу всіх частин. Несвоєчасне проведення техоглядів може привести до виникнення серйозних поломок. У таких випадках може знадобитися повноцінна реконструкція і капітальний ремонт гвинтового блоку компресора. Для відновлення працездатності вашого обладнання ми:

  • розберемо його;
  • перевіримо працездатність кожної деталі;
  • при необхідності відремонтуємо або замінимо механізми, які піддалися зносу;
  • зберемо гвинтовий блок;
  • проведемо його тестування.

  Поломки можуть виникати і несподівано. Якщо посеред робочого процесу у вас раптово заклинило гвинтовий компресор, не втрачайте часу – звертайтеся в наш сервісний центр.

  Замовити ремонт гвинтових блоків компресорів

  Компанія «KonsTrack» надає послуги з ремонту і відновленню гвинтових блоків найвідоміших виробників. Ми пропонуємо нашим клієнтам два види ремонту. Перший включає в себе планові роботи по заміні витратних матеріалів та перевірки стану механізмів. Другий виконується в разі заклинювання гвинтового блоку. На всі виконані роботи ми даємо гарантію. Якщо у вас виникли питання, вам необхідна заміна підшипників гвинтового блоку або його повна реконструкція – звертайтеся до наших менеджерів по телефону або залишайте свої дані у формі і ми передзвонимо вам.

  Консультація інженера