Детекція і усунення витоків

На витоки доводиться 25% – 70% всього виробленого стиснутого повітря.

Легко і з малими витратами можна усунути, щонайменше, половину з цих витоків.

З часом можна досягти рівня витоків 8-10%, якщо систематично з ними боротися.

Кращий спосіб — постійна періодична детекція і усунення витоків.

Перше, з чого варто почати і що принесе відчутний миттєвий результат — заходи з пошуку та усунення витоків, причому ці заходи повинні носити систематичний характер (не рідше 2-х разів на рік). Це дозволяє знизити витрати на виробництво стисненого повітря на 10-30% (залежить від системності підходу, типу виконавчих механізмів, їх кількості, витрачених зусиль і часу на усунення).

 

 

Наші послуги

Наша компанія надає послуги з пошуку та класифікації витоків стисненого повітря високочутливим ультразвуковим детектором витоків Ultraprobe® 3000 американської компанії UE Systems. На відміну від використання інших детекторів, ми надаємо звіт по кожній знайденої точці з прив’язкою до витрати і витраченим коштам, які витрачаються даремно.

Download Leak search report sample
Здесь будет второй калькулятор
Замовте пошук і усунення витоків

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Детекція і усунення витоків

  При виробництві та транспортуванні стисненого повітря по пневмосистемі на витоки може припадати до 70% від його загального обсягу. Щоб ваша система працювала ефективніше, без перевитрат електрики і зайвих фінансових витрат необхідно періодично виконувати пошук витоків повітря за допомогою спеціальних інструментів.

  Постійні витоки у великих обсягах не просто неекономічні, вони завдають великої шкоди трубам та обладнанню в цілому. Тому детекцию витоків в пневмосистемі бажано робити не рідше 2-х разів на рік. Так ви поступово зможете знизити і в подальшому підтримувати втрати повітря на рівні 8-10%.

  Самостійно ви не зможете грамотно розібратися як знайти витік повітря в пневмосистемі та грамотно його усунути. Для цього необхідно володіти певними знаннями в цій галузі та мати досвід боротьби з витоками на різних ділянках пневмомережі.

  Фахівці компанії «KonsTrack» мають такий досвід, а також спеціальне обладнання, яке дозволяє точно визначити проблемні місця, через які вся система працює неефективно.

  Наші інженери використовують в роботі сучасний ультразвуковий детектор витоків повітря Ultraprobe 3000. З його допомогою ми можемо не тільки формувати звіт по кожній виявленій точці з витоком, але і в деталях розписувати, скільки коштів витрачається даремно в зв’язку з цими втратами стисненого повітря. Використання ультразвукових детекторів дозволяє знаходити витоки швидко і легко, навіть на гучному виробництві.

  Почніть оптимізацію роботи своєї пневмомережі з пошуку та усунення витоків, і ви відчуєте результат вже після першої перевірки. А постійна робота над мінімізацією втрат стисненого повітря дозволить:

  • підвищити ефективність всієї мережі на 10-30%;
  • уникнути передчасного зносу устаткування та труб;
  • зменшити енергоспоживання на 30%;
  • підтримувати тиск стисненого повітря на необхідному рівні;
  • скоротити загальні витрати на виробництво стисненого повітря.

  Замовити послугу пошуку витоків повітря

  Компанія «KonsTrack» надає послуги з детекції та усунення витоків стисненого повітря в пневмосистемах будь-якого обсягу. На оснащенні наших інженерів найсучасніший датчик витоків повітря виробництва провідної американської компанії UE Systems. Ми гарантуємо вам підвищення ефективності роботи вашої пневмомережі вже після першого аналізу!

  Замовити дослідження пневмосистеми можна по телефону або заповнивши форму на цій сторінці.

  Консультація інженера