Мигалки

Обладнання для вивантаження пилу та герметизації бункеру пилеуловлювача

Мигалки

Одинарна або подвійна мигалка використовується для вивантаження пилу та запобіганню підсосу повітря в бункері фільтрувальної установки, що працює під розрідженням.

 

Принцип роботи

Одним із різновидів пилових затворів безперервної дії, що забезпечують вивантаження пилу з бункерів аспіраційних пилоуловлювачів, являються мигалки. Періодичність їх дії регулюється індивідуально в залежності від кількості пилу, характеру та системи транспорту пилу.

Одинарні мигалки встановлюються у тому випадку, якщо розрідження перед ними не перевищує 1000 Па. При більш значному значенні розрідження рекомендується послідовна установка двух мигалок (подвійна). Еффект ущільнення досягається за рахунок підтримання у патрубці шару пилу певної висоти.

Регулювання здійснюється шляхом підбору необхідної маси вантажу, що забезпечує підтримання певного шару пилу над мигалкою для створення необхідної герметичності та ріномірності скидання пилу при мінімальному коливанні клапану.

При правильному регулюванні мигалки пил/зола безперервно та майже рівномірно висипається з бункеру.

 

Технічні характеристики

Мигалка служить для вивантаження пилу із бункерів пиловловлювачів. Принцип роботи оснований на створенні високого рівня герметичності (відсутності підсосів) шляхом рівномірного вивантаження пилу при мінімальному коливанні клапану. Мигалка регулюється за допомогою підбору певного положення та маси вантажу, що забезпечує підтримку певного об’єму пилу над клапаном мигалки.

 

 

Типорозмір Приєднувальний  розмір фланців, мм
Маятниковый клапан М150 150х150
Маятниковый клапан М200 200х200
Маятниковый клапан М250 250х250
Маятниковый клапан М300 300х300

Партнери

Замовте безкоштовну консультацію фахівця

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Мигалки

  Фільтрувальне обладнання, що встановлюється на промислових виробництвах, потребує періодичного вивантаження пилу, що скопився у бункері . Для цих цілей конструктив фільтрів доповнює затвор типу мигалка. Це герметичний вузол, який встановлює під фільтром і забезпечує герметичне вивантаження пилу з бункера.

  Шлюзовий затвор мигалка випускається двох типів: одинарна і подвійна. Подвійний шлюзовий затвор дозволяє виробляти вивантажити пилу і при цьому не зупиняти роботу фільтра.

  Мигалки працюють за таким принципом: на важелі затворів розміщений спеціальна противага. Коли маса пилу і частинок, що скупчилася на затворі, стає більше за масу противаги, мигалка очищається від забруднень. Як тільки заслінка звільниться від пилу, противага поверне її в початкове положення.

  Також разом з мигалками на гирлі бункерів часто встановлюються шиберні затвори. Вони дозволяють підтримувати ефективність роботи всієї системи в цілому, а також гарантують можливість ремонтних робіт і сервісного обслуговування.

  Підбором і установкою мигалок повинні займатися професіонали. За найменших неточностей затвор може втратити чутливість і, як наслідок, перестати виконувати свою основну функцію. Фахівці компанії «KonsTrack» проведуть точний розрахунок для установки затвора типу мигалка саме під ваш фільтр.

  Допомога в підборі затвора типу мигалка від професіоналів

  На сайті компанії «KonsTrack» наші клієнти можуть замовити різне аспіраційне обладнання та додаткові товари до нього. До таких товарів і відноситься затвор мигалка ціна якої буде залежати від конструктивних особливостей вашого обладнання. Наші фахівці допоможуть вам з вибором додаткового устаткування, а також проведуть необхідні розрахунки і встановлять мигалки з урахуванням всіх навантажень. Для замовлення вам необхідно зв’язатися з нашим менеджером. Він з радістю уточнить для вас всі деталі і відповість на додаткові питання.

  Консультація інженера