Система управління гвинтовими компресорами

Стиснене повітря в 5 разів дорожче ніж електроенергія, але це дуже часто ігнорується. Основними прикладами неефективної роботи компресорів є невиправдано високий робочий тиск і збільшений, неконтрольований холостий хід.

 

На більшості виробництв робочий тиск підтримується на 1-2 атм вище необхідного, так би мовити, «для резерву». Але стиснення повітря на кожну додаткову атмосферу понад необхідного тиску викидає на вітер близько 7% встановленої потужності компресорів.

Якщо на виробництві використовується кілька компресорів, то їх взаємодія відбувається за допомогою ступінчастою установки тисків. Зі збільшенням кількості компресорів зростає загальна вилка тиску, яка може досягати 2 атм вище необхідного тиску. Це прямі втрати електроенергії. Крім того, кожен компресор управляється окремим контролером і компресори постійно переходять в холостий хід (режим роботи компресора, при якому стиснений повітря не виробляється, а двигун працює). У такому режимі гвинтовий компресор споживає близько 40% встановленої потужності, а стиснене повітря не виробляє. Режим роботи декількох компресорів погоджується лише по тиску, контролювати, а тим більше зменшити холостий хід не представляється можливим.

 

Всі ці негативні моменти в роботі групи компресорів можна усунути за допомогою системи управління гвинтовими компресорами Airleader, німецької компанії WF SteuerungstechnikGmbH.

Опис вимірювального комплексу Airleader
Опис вимірювального комплексу Airleader:

Зниження часу роботи на холостому ходу (в розвантаженні) до мінімуму, <2%

 

Зниження робочого тиску до необхідного мінімуму та автоматична його підтримка в діапазоні 0,5 атм

 

Зменшення кількості пусків/зупинок, змін навантаження

 

Ранжування компресорів (наприклад, першим включається компресор з рекуперацією тепла або старіший компресор)

 

Поінформованість - контроль показників ефективності: [кВт • год/м3] і [грн/м3]

 

Управління компресорами різних виробників і років випуску без втрати гарантії

 

Оптимізація і підтримка високої ефективності виробництва повітря

 

Енергоефективна і ефективна обробка повітря - осушення, фільтрація з мінімальними і контрольованими втратами тиску і поділом конденсату

 

Підвищення ефективності на 5 - 20%

 

Аналіз роботи компресорів в реальному часі

 

Моніторинг тиску, витрат, виробленого повітря, температури, потужності, струму, вібрації підшипників, температури навколишнього середовища, точки роси

 

Підключення витратомірів та інших датчиків до системи

 
Використання системи

Робота компресора:

без Airleader
Нижче наведено приклад аналізу роботи групи компресорів з регулюванням «сходинкою по тиску». Зеленим кольором позначено робота в навантаженні (корисна), жовтим - робота на холостому ходу (електроенергія витрачається даремно). Червона лінія внизу - зміна тиску в мережі стисненого повітря. Компресори включаються хаотично.
01
з Airleader
Нижче показана робота тієї ж групи компресорів після включення системи управління гвинтовими компресорами Airleader, як видно, холостий хід зведений до мінімуму, компресори включаються в певному порядку, знижена кількість пусків. Коливання тиску зведені до мінімуму, робочий тиск підтримується в заданому діапазоні.
02
Збільшіть ефективність роботи компресорів до 20%

    Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

    Консультація інженера