Запасні частини
для пилогазоочисного обладнання
Запасные части и комплектующие для рукавных фильтров

Наша мета – забезпечення довготривалої експлуатації пилогазоочисних установок та їх ефективна робота на протязі значного часу.

Для підтримки аспіраційного обладнання у справному стані необхідно використовувати якісні та перевірені запасні частини та витратні матеріали. Ми, як Виробник, пропонуємо своїм Клієнтам оригінальні запасні частини для обладнання пилогазоочистки та аспірації.

Готові запропонувати Вам своєчасну поставку фільтрувальних рукавів, дротяних каркасів (корзин), клапанів системи регенерації, системи автоматики, контролери управління та інших комплектуючих для рукавних фільтрів, а також послуги по їх установці.

 

 

Перелік запасних частин
Рукав фільтрувальний
Виріб з фільтрувального матеріалу круглого або прямокутного перетину, що встановлюється в монтажний отвір камери чистого газу. В процесі фільтрації пил осідає на одній із поверхонь рукава.
Каркас круглого перетину
Дротяний каркас, що підтримує циліндричну форму фільтрувального рукава. Запобігає зміні форми або перекручування рукаву в процесі фільтрації під дією розрідження.
Каркас плоский
Дротяний каркас, що підтримує форму плоского фільтрувального рукава. Запобігає зміні форми або перекручування рукаву в процесі фільтрації під дією розрідження.
Ежекційна насадка
Насадка, що в встановлюється в каркас фільтрувального рукава. Посилює імпульс стисненого повітря, що направлений на регенерацію, створює "повітряну хвилю" вздовж рукава.
Продувний клапан
Електромагнітний клапан, що забезпечує подачу імпульса стисненого повітря для регенерації фільтрувальних рукавів.
Шафа управління фільтром
Використовується для контроля та управління регенерацією фільтруючих елементів фільтру, сигналізацію режимів роботи. Містить мікропроцесорний контролер рукавного фільтру, дозволяє вибирати різні режими регенерації (автоматичний, часовий, по перепаду тиску), а також режим тестування клапанів регенерації.
Шафа регулювання стисненого повітря
Служить для регулювання параметрів стисненого повітря, що подається в ресивери з імпульсними клапанами камери чистого повітря. 

Запасні частини

Щоб забезпечити стабільну і довгу роботу аспіраційної системи періодично слід змінювати в ній елементи, що піддалися зносу або пошкодилися. Комплектуючі системи аспірації повинні відповідати високим вимогам і бути сумісні з Вашим обладнанням. Компанія «KonsTrack» пропонує клієнтам тільки оригінальні запасні частини і витратні матеріали для рукавних фільтрів.

Однією з найважливіших частин фільтра є рукав фільтрувальний. При великому навантаженні рукава швидко зношуються і потребують своєчасної заміни. Це одна з найпопулярніших запчастин, яку замовляють наші клієнти.

Для виготовлення рукавів використовуються різні матеріали, в залежності від умов експлуатації рукавного фільтру. Однім з таких матеріалів є полотно неткане голкопробиване nomex. Цей матеріал являє собою поліамід, який при обробці набуває високу міцність. Номекс стійкий до впливу високих температур (до 250 ° C), забезпечує електро- і гідроізоляцію, продовжує термін служби обладнання за рахунок власної міцності та ефективності.

Рукава, при виготовленні яких використовується матеріал nomex, здатні витримувати багаторазові цикли регенерації без пошкоджень. Компанія «KonsTrack» поставляє рукави якісного пошиття, і, за Вашим бажанням , можемо провести їх установку в обладнання.

Ми також виготовляємо каркаси для рукавних фільтрів. Їх встановлюють для підтримки форми рукава (як правило, циліндричної або плоскою) і запобігання його схлопування в процесі роботи. Також каркас, завдяки своїй конструкції, здатний збільшити імпульс стисненого повітря і тим самим значно поліпшити регенерацію рукавів фільтра.

На нашому сайті Ви можете придбати імпульсний продувочний клапан для вашого рукавного фільтра. Це важливий елемент рукавного фільтра, так як він формує імпульс стисненого повітря для регенерації рукавів. Встановлюється між ресивером, генеруючим стиснене повітря, і безпосередньо продувними рукавами.

Підібрати комплектуючі для рукавних фільтрів в Україні

Наша компанія «KonsTrack» є національним виробником рукавних фільтрів і запасних частин до них в Україні. Ми поставляємо рукава, продувні клапани, каркаси, шафи управління, ежекційні насадки високої якості і тривалим терміном служби. За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до наших менеджерів. Вони допоможуть Вам із замовленням і проконтролюють поставки. Також наші фахівці можуть швидко і професійно замінити запчастини в Вашому обладнанні.

Консультація інженера