Вимірювання витрат та тиску стисненого повітря

Вимірювання витрат та тиску в мережі стисненого повітря є основою для аналізу витрат повітря в окремих виробничих зонах, для ідентифікації ділянок, яким загрожують витоку і раптові зміни витрати і тиску. Це дозволяє аналізувати річні витрати або за період і готуватися до безперервного моніторингу ефективності використання повітря і ефективності всього виробництва.

Ми пропонуємо:

 • допомога у виборі витратомірів;
 • підготовка проектів по впровадженню вимірювального обладнання;
 • аудиторські, періодичні заміри параметрів мережі стисненого повітря.
Вимірювання витрат

Вимірювання параметрів мережі стисненого повітря — це реєстрація на одній часовій шкалі расходасжатого повітря, тиску і температуривсего одним вимірювальним сенсором. Виконується високоточним вимірювальним пріборомVP Instruments, який відкалібрований на стислому повітрі. Витратоміри поставляються з сертифікатом калібрування. Пристрої розроблені за допомогою фахівців одного з кращих технічних університетів світу, тобто Делфтського технічного університету: www.vpinstruments.com.

 

Країна виробництва – Нідерланди.

 

Звіт після вимірювання витрати включає:

 

 • графіки і дані про витрату і тиск;
 • результати вимірювань, наприклад, за 7 днів, представлені на одній тимчасової осі для необхідних точок вимірювання одночасно;
 • інтерпретація даних;
 • рекомендації після аудиту.

Перелік витратомірів

 

 

Двокомпонентний термомасовий витратомір з запатентованим інноваційним методом повторного калібрування. Кріпиться в трубопроводі в підготовлених вимірювальних ніппелях. Термомасові витратоміри застосовуються для осушеного повітря, наявність у повітрі краплинної вологи може знижувати точність вимірювань.

Поставляється як окремо вимірювальний датчик, так і зі знімним дисплеєм з вбудованим логгером (пам’ять на 1 млн. вимірів) зрозумілий дисплей відображає інформацію в реальному часі про виміряних значеннях, а завдяки вбудованій пам’яті відбувається реєстрація даних.

 

Застосування:

 

 • аудит систем стисненого повітря;
 • вимір виробленого стиснутого повітря;
 • витратоміри стисненого повітря для індивідуальних споживачів;
 • вимірювання витрати в обох напрямках;
 • вимір стисненого повітря, азоту, двоокису вуглецю, аргону – будь-який сухий та інертний газ.

 

Регулятор потоку VPPlowScopedP призначений для вимірювання вологого повітря. При правильній установці його можна використовувати для вимірювання повітря відразу після компресора. Витратоміри VPFlowScopedP і VPFlowScope М повністю сумісні один з одним, що означає, що збірка і використання так само прості і не вимагають додаткової підготовки.

 

Типові області застосування:

 

 • вологий, неочищений стиснене повітря;
 • висока температура до 150 ° C;
 • висока швидкість потоку (особливо для дуже маленьких діаметрів труб).

VPFlowScope вимірює масові витрати, температуру і тиск, що є ключовими даними для управління економією енергії стисненого повітря.

Додатковий дисплей надає інформацію в режимі реального часу. У моделі з вбудованим реєстратором даних легко збирати і зберігати дані.

VPFlowScopein-line – відмінний інструмент для вимірювання стисненого повітря, розподілу витрат і моніторингу втрат тиску. Комбінація вимірювання витрат, тиску і температури дає ключові дані про фактичне споживання енергії, ефективності розподільної мережі і потенційної економії. Він містить всі дані для прийняття правильних рішень.

 

Типові області застосування:

 

 • вимір споживання;
 • поділ витрат;
 • лічильники стисненого повітря для індивідуальних споживачів;
 • опціонне вимірювання витрати в обох напрямках;
 • випробування на герметичність;
 • вимір повітря, азоту, вуглекислого газу, аргону: будь-який сухий газ, яка не кородує газ.

Ультразвуковий витратомір для установки в розріз трубопроводів, за хорошою ціною.

Для трубопроводів від DN25 до DN80 для невеликих діаметрів за дуже вигідною ціною.

Країна виробництва – Японія.

 

Типові області застосування:

 

 • вимір вологого і брудного повітря;
 • розподіл витрат і бютжетірованіе;
 • вимірювання витрати в обидва боки.
Система моніторингу VPVision
Моніторинг споживачів в реальному часі

Оптимізуйте свою енергоефективність з VPVision

 

Чи знаєте ви ефективність вашого виробництва? Отримуйте інформацію в реальному часі про всі потоки енергії з програмним забезпеченням VPVision для управління енергією. VPVision робить управління енергоспоживанням простим, зрозумілим і корисним. Ви можете використовувати VPVision для моніторингу стисненого повітря і всіх інших утиліт на вашому підприємстві.

 

Отримайте контроль над споживанням енергії Вашим виробництвом

 

Чи знаєте ви, що компанії, які не мають системи управління енергоспоживанням, з більшою ймовірністю збанкрутують? Ось хороша новина: VPVision – це ідеальний інструмент для отримання інформації про ваших енергетичних потоках в режимі реального часу. Це допоможе вашій організації підвищити рівень обізнаності ваших співробітників. Це буде вашою направляючої рукою для цільового заощадження енергії для окремих осіб, команд або на рівні всієї компанії.

 

 

Download VPVision Система мониторинга энергоресурсов
Особливості та переваги
швидке повернення інвестицій легко використовувати 100% веб-інтерфейс зберігання інформації в одному місці, безпечно і надійно незалежно від апаратного забезпечення можливе впровадження будь-якого зовнішнього датчика 4 ... 20 мА, Modbus RTU або Modbus TCP екрани, що настроюються може бути застосовано для будь-якого виду енергоспоживання автоматична генерація звітів в форматі PDF з функцією електронної пошти віртуальні канали (розрахункові значення) після установки оболонка системи не вимагає більше до себе уваги інтерактивні екрани P & ID додаткові сигнали тривоги для порогових значень, що можна налаштувати додатковий вихід SQL

Моніторинг споживачів і виробництва стисненого повітря

Стиснене повітря – найдорожчий вид енергії, яка застосовується на виробництві. При цьому, велика частина цієї енергії втрачається при виробництві і транспортуванні. Це відбувається через велику розгалуженість і складнісь пневматичної системи. Моніторинг витрат стисненого повітря є найважливішим завданням на виробництві. Без грамотного підходу до даного питання ваше підприємство незабаром почне нести великі фінансові збитки.

Тому важливо періодично проводити вимірювання витрат стисненого повітря, щоб своєчасно усувати проблеми, що виникли, і таким чином підвищувати ефективність. Перевірку працездатності вашої пневмосистеми краще довірити досвідченим професіоналам, таким, як фахівці компанії «KonsTrack». Наші інженери досліджували не одну пневмомережу, де успішно виявили і усунули всі витоки, які приводили до неефективної роботи і великих втрат.

Точні параметри пневмомережі можна визначити виключно за допомогою спеціальних пристроїв. Наша компанія використовує в роботі високоточні прилади для вимірювання витрати стисненого повітря нідерландського виробництва VP Instruments. З їх допомогою ми можемо зробити точний аналіз вашої системи і швидко виявити її слабкі сторони.

Для підтримки максимальної ефективності вашого виробництва встановіть постійний моніторинг споживачів стисненого повітря за допомогою VPVision. Завдяки цьому програмному забезпеченню ви в режимі реального часу зможете отримувати інформацію про всі потоки енергії, у тому числі, і стисненого повітря.

Замовити послугу вимірювання тиску стисненого повітря

Якщо хочете оптимізувати витрати енергії на вашому підприємстві звертайтеся до фахівців «KonsTrack». Ми без проблем проведемо вимірювання тиску стисненого повітря у вашій пневмосистемі і допоможемо вам усунути існуючі проблеми. У нас величезний і дуже успішний досвід роботи з системами різної складності. Для замовлення послуги зв’яжіться з нашим менеджером.

Консультація інженера