Шлюзові живильники

Обладнання для вивантаження пилу з бункерів установок пилоуловлювачів

Шлюзові живильники

Шлюзові живильники служать для вивантаження уловленого пилу з бункерів аспіраційних установок.

При роботі аспіраційно-витяжного обладнання, як правило, всердині корпусу підтримується розрідження певного рівня. Тому таке обладнання виготовлюється максимально герметичним. Але одночасно існує потреба видалення уловленого пилу в той час, коли установка знаходится в роботі. Для вирішення цього питання використовується обладнання, що підтримує рівень герметичності в бункерах. Одним із різновидів такого обладнання являются шлюзові живильники.

Ми  являємося виробником шлюзових живильників для використання їх у складі рукавних фільтрів ТМ Konstrack та інших виробників.

В залежності від типу та характеристик середовища, режиму роботи та технологічних умов виробництва, наша компанія підбере та виготовить для Ваших потреб оптимальне обладнання для вивантаження пилу з аспіраційних установок.

 

 

Принцип роботи

Шлюзові затвори добре зарекомендували себе при їх установці під бункерами циклонів, батарейних циклонів, рукавних фільтрів та електрофільтрів. Це простий та надійних пристрій для вивантаження пилу.

Шлюзовий живильник складається з корпусу, коміркового ротора, кришок корпусу, підшипників  та мотор-редуктора. Пилеподібний матеріал заповнює верхні комірки ротору через верхній патрубок. При повороті ротору комірки з матеріалом переміщуються вниз і матеріал видаляється через нижній патрубок.

Продуктивність шлюзового затвору залежить від об’єму комірок та частоти обертання ротору.

В залежності від температури, типу та характеристик пилу, можливий різний конструктив виготовлення обладнання: з виносними підшипниками чи ні, з додатковим ущільненням, зі збільшеною кількістю комірок тощо.

Технічні характеристики
Особливості шлюзових живильників

Використовуються у якості герметичних пилових затворів для вигрузки неагресивних матеріалів.

Принцип дії оснований на почерговому заповненні комірок ротора, що обертається та перміщує матеріал до патрубку вивантаження.

Продуктивність залежить від розміру комірки та частоти обертання ротору.

Найменування Частота обертання, об/хв Продуктивність, м3/год *
Шлюзовий живильник ШП-151 10-40 0,68
Шлюзовий живильник ШП-201 10-40 1,96
Шлюзовий живильник ШП-251 10-40 4,08
Шлюзовий живильник ШП-301 10-40 6,86

Партнери

Замовте безкоштовну консультацію фахівця

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Шлюзові живильники

  Роторні шлюзові живильники – це пристрої, що застосовуються в аспірації для вивантаження пилу з бункера, встановленого під фільтром або циклоном. Вони можуть працювати безперервно, при цьому, зберігаючи герметичність фільтраційного обладнання. Для цього шлюзові живильники комплектуються змінними накладками зі стійких до зносу матеріалів. Вони щільно прилягають до корпусу, тим самим, мінімізуючи виникнення зазорів.

  Шлюзові затвори активно застосовуються в аспіраційних системах як ефективне обладнання для швидкого видалення пилу, що скупчився. Разом з тим, настійно рекомендується використовувати живильники тільки на сипучому пилу, що не злипається, щоб уникнути засмічення і поломки обладнання.

  Принцип роботи шлюзового живильника наступний: через верхній патрубок пил потрапляє в комірки ротора. Коли ротор здійснює поворот, комірки повертаються разом з ним і очищуються – пил виходить через нижній патрубок.

  Продуктивність затвору залежить від об’єму комірок, коефіцієнта заповнення і частоти обертання ротора. Частоту можна відрегулювати за допомогою установки частотного регулятора. Чим вище швидкість обертання, тим меншим буде заповнення комірок і тим швидше буде зношуватися обладнання. Регулятор дозволяє виставити мінімальну необхідну кількість обертів ротора, що продовжить термін служби шлюзового живильника в кілька разів.

  Шлюзові живильники дозатори в Україні виготовляє компанія «KonsTrack». Їх можна встановлювати і на фільтрах нашого виробництва, і на обладнанні інших виробників.

  Допомога в підборі роторних шлюзових живильників на сайті компанії KonsTrack

  Наші менеджери з радістю допоможуть Вам підібрати і купити шлюзові живильники для вашого аспіраційного обладнання у зручний для Вас час. Зв’яжіться з нами через контактну форму або іншим зручним способом, скористайтеся інформацією на сторінці Контакти.

  Консультація інженера