Компресори на ресивері Airpol

Гвинтові компресори Airpol серії К та КТ – це повністю комплектні компресорні станції, виконані у шумопоглинаючому кожусі, встановлені на ресивері. Моделі Airpol KT мають вбудований у корпус холодильний осушувач стисненого повітря та два магістральних фільтри. 

Компресори повністю готові до експлуатації. Система управління мікропроцесорна, символьна.

 

 

Технічні характеристики
Тип Продуктивність, [м3/хв] Потужність двигуна, [кВт] Ресивер, [л]
8 бар 10 бар 13 бар 15 бар
Airpol K/KT 3 0.25 0.2 3 240
Airpol K/КТ4 0.67 0.5 4 500
Airpol K/КТ5 0.83 0.67 0.55 0.33 5.5 500
Airpol K/КТ7 1.13 0.95 0.78 0.58 7.5 500
Airpol K/КТ11 1.8 1.45 1.14 0.91 11 500
Airpol K/КТ15 2.5 2 1.6 1.41 15 500

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/konstrac/konstrack.com/www/wp-content/themes/konstrack/template-parts/technical-characteristics/filter-page-section.php on line 82
Замовити гвинтові компресори Airpol

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Компресори на ресивері

  На деяких виробництвах потрібно безперебійна робота пневмообладнання. Чим більше виробництво, тим більше інструментів задіяно в процесі і тим більше стисненого повітря потрібно для його повноцінної роботи. У таких випадках на виробництвах встановлюється компресор з ресивером великого обсягу. Вони відрізняються гарною компактністю: їх можна встановити навіть в невеликому виробничому приміщенні безпосередньо в місці, де необхідна подача стисненого повітря.

  У ресивері можна збирати, охолоджувати і осушувати стиснене повітря. Разом з тим, за допомогою ресивера можна стабілізувати тиск у всій пневмосети підприємства.

  Компресор повітряний з ресивером Airpol

  Один з найпопулярніших компресорів від компанії Airpol – повітряний компресор гвинтовий з ресивером. Це надійне обладнання від провідного європейського виробника гвинтових компресорів. Устаткування Airpol відрізняється:

  • високою якістю;
  • низьким рівнем шуму і вібрацій;
  • надійністю;
  • безпекою.

  «KonsTrack» є офіційним представником компанії в Україні і поставляє на підприємства обладнання, повністю готове до установки і експлуатації. У модельному ряду компресорів на ресивері від Airpol представлено обладнання з різним об’ємом ресиверів, продуктивністю і потужністю двигуна.

  Також ви можете придбати компресор з вертикальним ресивером, який дозволяє значно заощадити місце на виробництві. До того ж, в обладнанні з таким розташуванням ресивера двигун охолоджується швидше, а мастило всіх деталей більш ефективна. Такий компресор можна поставити у віддаленому кутку підприємства або в обмеженому просторі. Спеціальна конструкція перешкоджає поширенню вібрацій по приміщенню.

  Підібрати компресори з ресивером на сайті компанії KonsTrack

  На сайті нашої компанії «KonsTrack» ви зможете купити повітряний компресор з ресивером від польського виробника Airpol в Україні. Наші досвідчені менеджери з радістю допоможуть вам підібрати компресор під ваші запити. Крім того, ми гарантуємо вам офіційне сервісне обслуговування від виробника. Хочете поставити запитання або уточнити ціну на обладнання? Заповнюйте форму внизу сторінки або зв’яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способів. Наші контактні дані Ви знайдете на сторінці Контакти.

  Консультація інженера