Мембранні генератори азоту Airpol

В генераторах NGS-M для виробництва азоту використовується мембранна технологія. Їх завданням являється виділення азоту із повітря, що, як відомо, складається на 79% із азоту.

Генератори азоту типу NGS-M проектуються згідно індивідуальних вимог клієнту щодо чистоти азоту, місця установки (існує можливість контейнерної інстраляції генератору). Це дозволяє оптимізувати витрати на інвестиції та одночасно замінити традиційні методи доставки азоту в балонах чи в рідкому вигляді.

 

 

Технічні характеристики
Генератор азота сериї: NGS-M
Середовище сжатый воздух
Робочий тиск 6 — 13 бар
Температура стисненого повітря макс. 45°C
Наявність твердих часток у стисненому повітрі < 0,01 мкм
Наявність мастила у стисненому повітрі  0,003 мг/м3
Рекомендована температура точки роси стисненого повітря — 40, — 70°C,
Температура навколишнього середовища +5 до +50°C
Отримана кількість азоту до 500 м3/ч
Наявність твердих часток у азоті < 0,01 мкм
Чистота азоту до 99,5 %

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/konstrac/konstrack.com/www/wp-content/themes/konstrack/template-parts/technical-characteristics/filter-page-section.php on line 82
Замовити генератори азоту Airpol

Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

Мембранні генератори азоту

Якщо ваше підприємство потребує безперервної подачі азоту на постійній основі краще не використовувати азот в балонах, а купити генератор.

Це пристрій здатний збирати азот з повітря, що надходить до нього. Іншими словами, на виробництво азоту вам будуть потрібні мінімальні фінансові витрати. Розрізняють адсорбційні і мембранні генератори азоту. Перші в своїй конструкції мають адсорбер, як правило, вугільний, другі працюють на основі сучасної технології мембранного поділу повітря. Половолоконні мембрани в них стійкі до складу повітря, яке через них проходить, і тому забезпечують всьому пристрою довговічність.

Переваги мембранного генератора від Airpol:

  • низькі експлуатаційні витрати;
  • висока продуктивність;
  • можливість безперервної роботи;
  • невеликі габарити;
  • висока ступінь очищення азоту (до 99,999%);
  • можна встановити практично на будь-якому підприємстві;
  • робота в широкому температурному діапазоні (до + 50 ° С);
  • швидка окупність;
  • система віддаленого моніторингу та управління;
  • безпеку використання.

Мембранні генератори азоту ідеально підходять для установки на підприємствах машинобудівної, харчової, хімічної та фармакологічної промисловості, а також для систем пожежогасіння.

Замовити генератори азоту мембранного типу в Україні

На нашому сайті ви можете придбати генератори азоту від відомого виробника Airpol по самій вигідною ціною. Компанія «KonsTrack» є офіційним партнером Airpol і представляє виробника на ринку в Україні. Покупці обладнання можуть також купувати у нас оригінальні витратні матеріали та запчастини, а також звертатися за сервісним обслуговуванням. Потрібна допомога в підборі обладнання? Звертайтеся до нашого менеджера і він відповість на всі ваші запитання.

Консультація інженера

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'onAddadminhhtms' not found or invalid function name in /home/konstrac/konstrack.com/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286