Адсорбційні генератори азоту Airpol

В генераторах NGS-A для отримання азоту використовується технологія адсорбції на вугільній массі, котрою заповнені модулі генераторів азоту.

В процессі проходження стисненого повітря через вугільне молекулярне сито збираються меньші молекули кисню, тоді як більші молекули азоту направляються до виходу генератору. Вугільне сито адсорбує кисень до моменту насичення, коли потрібна регенерація модулю. Після перемикання клапанів, стиснене повітря направляється до іншого модулю, у якому відбувається адсорбція.

Завдяки наявності двох модулів з вугільним наповненням можлива постійна робота генератору азоту, для якої характерна зміна фаз адсорбції та регенерації.

Регенерація відбувається за допомогою продування модулей стисненим азотом, В цьому модулі також відбувається зниження атмосферного тиску для виведення адсорбованого кисню у атмосферу.

 

Технічні характеристики
Генератор азота сериї: NGS-A
Середовище стиснене повітря
Робочий  тиск 6 — 13 бар
Температура стисненого повітря макс. 45°C
Наявність твердих часток у стисненому повітрі < 0,01 мкм
Наявність мастила у стисненому повітрі  0,01 мг/м3
Рекомендована температура щодо точки роси стисненого повітря — 40°C
Температура зовнішнього середовища +5 до +50°C
Отримана кількість азоту до 500 м3/ч
Наявність твердих часток в азоті < 0,01 мкм
Чистота азоту до 99,99 %

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/konstrac/konstrack.com/www/wp-content/themes/konstrack/template-parts/technical-characteristics/filter-page-section.php on line 82
Замовити генератори азоту Airpol

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Адсорбційні генератори азоту

  Закупівля азоту в балонах – дороге і неефективне рішення для сучасного промислового підприємства. Його закупівлю необхідно робити постійно, і в разі форс-мажорів робочі процеси можуть залишитися без газу. Щоб забезпечити своє виробництво недорогим і постійним джерелом чистого азоту варто придбати адсорбційний генератор.

  Це пристрій здатний відокремлювати азот з атмосферного повітря за допомогою адсорберов, що знаходяться в спеціальних колонах. Таких колон, як правило, дві. Чистота газу при такому способі його видобутку досягає 99,999%. Процес адсорбції азоту в генераторі складається з двох етапів:

  1. На першому етапі повітря стискається компресором, після чого надходить в генератор і проходить через молекулярне сито адсорберов. Вони вловлюють кисень, вуглекислий газ, воду та інші домішки. Великі молекули азоту затримуються і виводяться.
  2. На другому етапі відбувається регенерація: в модуль надходить імпульс стисненого повітря, який продуває адсорбер і готує його до подальшої роботи.

  Наявність двох модулів дозволяє безперебійно і без затримок подавати чистий азот за рахунок їх почергової регенерації.

  Замовити генератори азоту адсорбционного типу в Україні

  На сайті нашої компанії ви можете замовити обладнання від польського виробника Airpol, в тому числі і адсорбційні генератори азоту в Україні. Відмінна якість, довговічність і безпека, а також високий ККД пристроїв від Airpol робить їх кращим рішенням для промислових підприємств. Устаткування Airpol оснащується системою дистанційного керування, що дозволяє контролювати їх роботу віддалено, за допомогою комп’ютера. Для замовлення компресорів та іншого устаткування звертайтеся до наших менеджерів або заповніть форму – ми передзвонимо вам самі.

  Консультація інженера