Інерційні пиловловлювачі | Konstrack

Інерційні пиловловлювачі

Простота конструкції, що потребує мінімального обслуговування

Обмежена ефективність очистки

Дозволяють знизити пилове навантаження на рукавний фільтр в якості першої ступені очистки
Циклоны типа ЦН

Інерційні пиловловлювачі

Konstrack - тільки перевірені рішення з гарантованим результатом

 

В інерційних пиловловлювачах поряд з силами тяжіння, для збільшення ефекту очистки використовують також інерційні сили, що в декілька разів можуть перевищувати сили тяжіння. Завдяки цьому габарити пиловловлювача зменшуються.

Один із самих поширених різновидів інерційного пиловловлювача – циклон.

Сухий циклон  – інерційний пиловловлювач, у якого очистка газу відбувається під дією відцентрових сил, що виникають у потоці газу, який обертається.

Існує декілька різновидів циклонів – вертикальні, горизонтальні, батарейні, скрубери і т.д.

Ефективність циклонів сильно залежить від дисперсного складу і типу пилу, рівня початкової запиленості і т.п

В любому випадку, досягнути рівня очищення пилогазового потоку, що буде відповідати вимогам екологічного законодавства, тільки за допомогою інерційних пиловловлювачів практично неможливо. Тому цей тип очисного обладнання часто використовують у якості першого ступеня очистки перед рукавним фільтром.

Це дозволяє знизити навантаження на рукавний фільтр та продовжити срок служби фільтрувальних рукавів.

 

Циклон для металлургического производства
Батарейные циклоны производитель Украина
Циклон для плазмы и лазера
Наші переваги
Чому варто вибрати наше обладнання
Комплексні рішення: фільтрувальне та компресорне обланання, пилевидалення
Оптимальне співвідношення ціна-якість
Високоефективні, перевірені на підприємствах України рішення
Адаптація конструкції під умови Замовника
Простота монтажу, експлуатації і подальшого обслуговування
Сервісна підтримка
Комплексні рішення: фільтрувальне та компресорне обланання, пилевидалення
Оптимальне співвідношення ціна-якість
Високоефективні, перевірені на підприємствах України рішення
Адаптація конструкції під умови Замовника
Простота монтажу, експлуатації і подальшого обслуговування
Сервісна підтримка

Інерційні пиловловлювачі

Промислові підприємства необхідно оснащувати аспіраційними системами для фільтрації повітря і зменшення викидів пилу і шкідливих речовин в навколишнє середовище. Серед іншого аспіраційного обладнання в окрему категорію виділені інерційні пиловловлювачі. Принцип їх роботи заснований на дії природних сил тяжіння та інерції. Устаткування для знепилювання повітря інерційним способом буває декількох типів і форм: циклони, роторні, жалюзійні пиловловлювачі. Їх підбирають, виходячи з площі приміщення, типу виробництва і ступеня запиленості.

Сухі інерційні пиловловлювачі не здатні очистити повітря до показників, закріплених законодавством. Найчастіше вони використовуються для первинного очищення повітря від пилу і дрібних частинок, після чого повітряний потік очищається вже за допомогою рукавного фільтра.

Найпопулярнішим є циклонний пиловловлювач. Він показує досить високий ступінь очищення при відносно невеликому газодинамічному опорі. Забруднений повітряний потік потрапляє в циклон через верхній патрубок. Після чого закручується у вир. Центробіжна сила діє на частинки пилу, вони відокремлюються від загального потоку і осідають на стінках циклону. Поступово шар пилу переміщується в бункер, а очищене повітря виходить з нижнього патрубка циклона.

Іноді для збільшення ефективності циклонів їх об’єднують між собою в загальну систему і так утворюються батарейні циклони. Вони здатні працювати в приміщеннях з високою температурою повітря (до 400 градусів), що дає їм величезну перевагу перед іншими видами обладнання для очищення повітря цього класу.

Підібрати інерційний пиловловлювач в інтернет каталозі

На сайті компанії «KonsTrack» ви можете замовити пиловловлювачі для свого підприємства. Серед обладнання, представленого в нашому каталозі, циклон цн 15 – універсальний пиловловлювач, який зарекомендував себе як ефективне обладнання і активно використовується на багатьох виробництвах в Україні. Ступінь очищення газів може досягати 95%. Ця модель циклону добре підходить для очищення повітря на металургійних, енергетичних, хімічних підприємствах. Для замовлення пиловловлювачів та іншого аспіраційного обладнання звертайтеся до наших менеджерів. Вони допоможуть вам з підбором і покупкою. Доставка здійснюється по всій країні.

Консультація інженера