Циклони-пиловловлювачі

Простота конструкції циклонів, що потребує мінімального обслуговування

Ефективність очистки 85%-99% в залежності від розміру часток пилу

Дозволяють знизити рівень запиленості в якості першого ступеню очистки
Циклоны типа ЦН

Інерційні пиловловлювачі

Konstrack - тільки перевірені рішення з гарантованим результатом

Як знизити рівень викидів у атмосферу самим простим, швидким та недорогим способом? Рішення є – циклони нашого виробництва 100% допоможуть з вирішенням цієї задачі.

Звичайно, ефективність роботи циклонів, мультициклонів, батарейних циклонів і тд сильно залежить від дисперсного складу пилу. І не завжди є можливість досягнути норм викидів по запиленості в рамках діючого законодавства (це досягається за допомогою рукавних фільтрів). Але, в будь-якому випадку, правильно підібраний, розрахований та виготовлений циклон зможе, в більшості випадків, знизити рівень викидів до 90%.

Зв’яжіться з нашими спеціалістами, залишайте заявку через форму на сайті – і ми надамо Вам найбільш оптимальне рішення по зниженню рівня викидів у атмосферу саме для Вашої технології виробництва!

Циклон для металлургического производства
Батарейные циклоны производитель Украина
Циклон для плазмы и лазера
Наші переваги
Чому вибирають наше обладнання
Комплексні рішення: фільтрувальне та компресорне обланання, пилевидалення
Оптимальне співвідношення ціна-якість
Високоефективні, перевірені на підприємствах України рішення
Адаптація конструкції під умови Замовника
Простота монтажу, експлуатації і подальшого обслуговування
Сервісна підтримка
Комплексні рішення: фільтрувальне та компресорне обланання, пилевидалення
Оптимальне співвідношення ціна-якість
Високоефективні, перевірені на підприємствах України рішення
Адаптація конструкції під умови Замовника
Простота монтажу, експлуатації і подальшого обслуговування
Сервісна підтримка

Інерційні пиловловлювачі

Промислові підприємства необхідно оснащувати аспіраційними системами для фільтрації повітря і зменшення викидів пилу і шкідливих речовин в навколишнє середовище. Серед іншого аспіраційного обладнання в окрему категорію виділені інерційні пиловловлювачі. Принцип їх роботи заснований на дії природних сил тяжіння та інерції. Устаткування для знепилювання повітря інерційним способом буває декількох типів і форм: циклони, роторні, жалюзійні пиловловлювачі. Їх підбирають, виходячи з площі приміщення, типу виробництва і ступеня запиленості.

Сухі інерційні пиловловлювачі не здатні очистити повітря до показників, закріплених законодавством. Найчастіше вони використовуються для первинного очищення повітря від пилу і дрібних частинок, після чого повітряний потік очищається вже за допомогою рукавного фільтра.

Найпопулярнішим є циклонний пиловловлювач. Він показує досить високий ступінь очищення при відносно невеликому газодинамічному опорі. Забруднений повітряний потік потрапляє в циклон через верхній патрубок. Після чого закручується у вир. Центробіжна сила діє на частинки пилу, вони відокремлюються від загального потоку і осідають на стінках циклону. Поступово шар пилу переміщується в бункер, а очищене повітря виходить з нижнього патрубка циклона.

Іноді для збільшення ефективності циклонів їх об’єднують між собою в загальну систему і так утворюються батарейні циклони. Вони здатні працювати в приміщеннях з високою температурою повітря (до 400 градусів), що дає їм величезну перевагу перед іншими видами обладнання для очищення повітря цього класу.

Підібрати інерційний пиловловлювач в інтернет каталозі

На сайті компанії «KonsTrack» ви можете замовити пиловловлювачі для свого підприємства. Серед обладнання, представленого в нашому каталозі, циклон цн 15 – універсальний пиловловлювач, який зарекомендував себе як ефективне обладнання і активно використовується на багатьох виробництвах в Україні. Ступінь очищення газів може досягати 95%. Ця модель циклону добре підходить для очищення повітря на металургійних, енергетичних, хімічних підприємствах. Для замовлення пиловловлювачів та іншого аспіраційного обладнання звертайтеся до наших менеджерів. Вони допоможуть вам з підбором і покупкою. Доставка здійснюється по всій країні.

Консультація інженера