Осушувачі повітря від компанії Airpol
Якісне та надійне обладнання від провідного європейського виробника
Осушувачі стисненого повітря

У атмосфері завжди міститься певна кількість вологи, котра після стиснення повітря залишається у ньому та потрапляє у пневмоінструменти та пневмообладнання, що може привести до передчасної їх поломки.

Практично все сучасне пневматичне обладнання потребує повного видалення або зниження рівня вологи у стисненому повітрі.

Для примусового видалення вологи із стисненого повітря можуть застосовуватися вологовідділювачі та очушувачі.

Вважати, що вологовідділювач та осушувач повітря одне і те ж – помилка. Ці прилади розраховані для видалення частини вологи із пневматичної мережі, але принцип дії у них різний.

Осушувач повітря  – це більш складний виріб, ніж вологовідділювач. Холодильний осушувач являється більш популярним. Адсорбційний же осушувач використовується для отримання стисненого повітря більш високої якості.

 

Осушувачі стисненого повітря

Компресорне обладнання, встановлене на підприємствах, виробляє стиснене повітря для роботи пневмообладнання. І дуже часто в процесі експлуатації з’ясовується, що стиснене повітря містить надлишки вологи. Це може негативно позначитися як на самому компресорі, так і на обладнанні, яке використовує його в роботі. Для видалення вологи зі стисненого повітря на підприємстві слід встановлювати промислові осушувачі стисненого повітря.

Повітряні маси, які потрапляють в компресор, завжди мають певний відсоток водяної пари. Проходячи через елементи обладнання вона конденсується і осідає. В майбутньому це може привести до:

  • утворення корозії і різних відкладень на стінках компресора;
  • появі повітряних витоків;
  • зниження тиску;
  • скорочення загального терміну служби обладнання.

Важливо вчасно видаляти вологу з повітря, щоб ваш компресор прослужив якомога довше.

Осушувачі стисненого повітря для компресора від компанії Airpol здатні відводити зайву воду і інші забруднюючі речовини з обладнання. Airpol виробляють осушувачі двох типів – адсорбційні та холодильні. Вони мають різний принцип роботи, але, в кінцевому підсумку, ефективно справляються з поставленим перед ними завданням.

Замовити осушувачі стисненого повітря для компресора в Україні

Наша компанія «KonsTrack» офіційно представляє Airpol в Україні. На нашому сайті ви можете придбати якісні осушувачі стисненого повітря компресора від даного виробника, а також бустери, генератори азоту та інше обладнання. Ми гарантуємо вам офіційне сервісне обслуговування від виробника, а також оригінальні запасні частини для обладнання від Airpol. Для замовлення обладнання заповнюйте форму на сторінці – ми зв’яжемося з вами і уточнимо всі деталі. Доставка обладнання здійснюється по всій Україні.

Консультація інженера