Модульні компресорні станції Airpol

Пропонуємо Вашій увазі автономні компресорні станції, що змонтовані в утеплених морських контейнерах. Всередині розміщене різноманітне компресорне обладнання за вимогою Замовника,.

Контейнери обладнані освітленням, вентиляцією, обігрівом, системами безпеки. Компресорні станції можуть бути обладнані гвинтовими компресорами, поршневими дожимними бустерами для отримання високого тиску, системами підготовки та очищення повітря – осушувачами, фільтрами, а також установками розділення газів для отримання азоту чи кисню.

Важливо, що електричні компресори коштують менше, чим компресори з дизельним приводом та експлуатаційні затрати набагато нижчі ніж у пересувних дизельних компресорах.

Автономні компресорні станції Airpol повністю готові до експлуатації. Для початку роботи їх необхідно встановити на рівну поверхню, підвести електроживлення та підключити магістраль стисненого повітря.

 

Переваги модульних станцій

Мобільність та автономність

 

Можливість установки компресоної станції на відкритому повітрі цілий рік

 

Відсутність витрат на проектні роботи та капітальне будівництво приміщення компресорної

 
Замовити гвинтові компресори Airpol

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Модульні компресорні станції

  Для стаціонарного компресорного устаткування на виробництві зазвичай або виділяють окреме приміщення, або і зовсім будують їх з нуля. Це тягне за собою певні витрати, не завжди раціональні. Для оптимізації витрат вигідним рішенням будуть мобільні компресорні станції. Вони дозволяють комплексно підійти до вирішення питання про забезпечення підприємства необхідним компресорним обладнанням та уникнути зайвих витрат.

  Пересувні компресорні станції від компанії Airpol комплектуються залежно від потреб вашого виробництва. Устаткування встановлюється в утеплених морських контейнерах. Крім компресорного устаткування станція має:

  • систему підготовки стисненого повітря;
  • автоматичну систему управління всім комплексом обладнання;
  • протипожежну і аварійну сигналізацію;
  • опалювальну і вентиляційну системи.

  За бажанням замовника станція може комплектуватися адсорбційними або холодильними осушувачами, ресиверами різного об’єму, додатковим очисним обладнанням. Станцію легко перевозити, встановлювати і підключати, вона економно витрачає електроенергію, а в холодну пору року опалюється за рахунок тепла, яке утворюється в процесі стиснення повітря.

  Замовити пересувні компресорні станції в Україні

  Наша компанія офіційно співпрацює з Airpol і пропонує вам замовити компресор модульний, укомплектований згідно з вашими побажаннями. Зв’яжіться з нашими менеджерами і уточніть, яке обладнання вас цікавить. Ми допоможемо вам зібрати станцію, яка буде відповідати вимогам вашого виробництва, і доставимо її в будь-яке місто України. Запасні частини та витратні матеріали від виробника також можна замовити на нашому сайті.

  Консультація інженера