Генератори азоту від компанії Airpol
Якісне та надійне обладнання від провідного європейського виробника
Генератори азоту

Азот – інертний газ, що використовується у багатьох технологічних циклах, наприклад для живлення хроматографів. Використання газу в балонах високого тиску може викликати багато труднощів та додаткових затрат.

Генератор азоту дозволяє отримати потрібну кількість азоту та повністю контролювати процес виготовлення.

У повітрі міститься близько 78% інертного газу і його добування із атмосфери – економне та практичне рішення.

 

 

Генератори азоту

Азот широко застосовується в робочих процесах на безлічі виробництв. Але зберігати його в балонах під високим тиском не завжди зручно, до того ж, постійна закупівля таких балонів є серйозною статтею витрат для підприємства. Набагато вигідніше використовувати генератори азоту, які отримують цей газ з повітря і концентрують його. Використання такого обладнання дозволяє отримувати чистий концентрований азот з мінімальними фінансовими витратами.

Генератори азоту повітря дозволяють працювати з великими обсягами азоту і подавати їх під певним тиском. Генератори від компанії Airpol – це сучасне рішення для вашого підприємства, яке має безліч переваг:

  • висока продуктивність;
  • надійність і довговічність;
  • компактні габарити;
  • можливість безперервної роботи;
  • низьке енергоспоживання;
  • просте обслуговування;
  • безпечне використання.

Обладнання від Airpol вже більше 25 років активно використовується на багатьох підприємствах не тільки в Європі, але і в Україні. Система віддаленого моніторингу за роботою пристроїв дозволяє контролювати генератори азоту, компресорні установки, осушувачі повітря, бустери в режимі реального часу прямо з комп’ютера.

Замовити генератори азоту в Україні

На сайті нашої компанії «KonsTrack» ви зможете придбати генератори азоту ціна яких не вдарить по бюджету вашої компанії. Ми – офіційні партнери ти дилери Airpol в Україні, так що вся продукція, представлена ​​на сайті, є оригінальною, в тому числі, і запасні частини, витратні матеріали. Якщо перед покупкою вам потрібна професійна консультація – зв’яжіться з нами, і наш менеджер з радістю надасть вам всю необхідну інформацію, а також допоможе підібрати правильне обладнання для вашого підприємства.

Консультація інженера