Дожимні компресори (бустери) Airpol

Бустери серії ADP  – поршневі маслозаповнені дожимні компресори, що забезпечують вробництво стисненого повітря у діапазоні від 90 до 300 м3/год. Потужність електродвигуна становить від 7,5 до 22 кВт.

Максимальний тиск на виході 25 або 40 бар.

Основне призначення таких компресорів – забезпечення стисненим повітрям ліній по виробництву ПЕТ-тари.

Також можуть використовуватися для пуску великих дизельних двигунів-генераторів або для перевірки герметичності різноманітного обладнання та посудин, що працюють під тиском.

Бустери серії ADP можуть експлуатуватися безперервно у виробничих умовах.

 

 

Технічні характеристики
Тип Продуктивність, [м3/хв] при тиску на вході 7/10 барПотужність двигуна, [кВт]
Airpol ADP300-150 на ресивері150 л 1.67/2.33 1.55/2.17 —7.5
Airpol ADP360— — 2.33/318.5
Airpol ADP7202,5 3.7/5 — —18.5
Airpol ADP7204,0 — — 3.7/522

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/konstrac/konstrack.com/www/wp-content/themes/konstrack/template-parts/technical-characteristics/filter-page-section.php on line 82
Замовити дожимні компресори (бустери) Airpol

  Заповніть цю заявку і наш фахівець зв'яжеться з вами

  Дожимні компресори (бустери) Airpol

  Крім компресорів, що нагнітають стиснене повітря, іноді для деяких виробничих процесів, таких як, наприклад, видув ПЕТ-тари, потрібна установка додаткового обладнання. Так, вихідне стиснене повітря потребує ще більшого додаткового стиску. Для цього після основного компресора встановлюється дожимний компресор високого тиску.

  Бустерні компресори здатні в кілька разів підвищити ефективність роботи всієї пневмолініі і продуктивність основного компресорного устаткування. Вони збільшують тиск стисненого повітря, що надходить до них, до 25-40 бар. Як правило, повітря під таким тиском потрібне для роботи пресів, пневмоциліндрів або установок, що виробляють ПЕТ-тару. Компресор бустер від Airpol має безліч переваг:

  • висока надійність конструкції;
  • довговічність;
  • просте обслуговування;
  • безпека для робітників;
  • низький рівень шуму, вібрацій;
  • контроль тиску вхідного повітря за допомогою запобіжного клапана;
  • висока продуктивність.

  Бустери використовуються там, де вже є попередньо стиснене до 10 бар повітря. Вторинне його стиснення в дожимних компресорах дозволяє заощадити і не встановлювати для цих цілей окремі компресорні станції або модернізувати існуючу.

  Все обладнання Airpol оснащується системою віддаленого контролю. З її допомогою можна здійснювати моніторинг за параметрами всіх пристроїв, що знаходяться в системі, і змінювати їх значення при необхідності.

  Замовити бустерні компресори в Україні

  Польська компанія Airpol виробляє високоякісне компресорне обладнання, в тому числі дожимний компресор купити який ви можете на нашому сайті. «KonsTrack» – офіційний дилер Airpol в Україні, так що ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальне обладнання. Також всі клієнти можуть при необхідності скористатися офіційним сервісом, придбати оригінальні запчастини та матеріали для техніки. Ми доставляємо обладнання по всій Україні, а наші інженери допоможуть вам з його установкою і запуском. Зв’яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей або якщо хочете отримати консультацію від професіонала. Наші досвідчені інженери з радістю допоможуть вам підібрати правильне обладнання для ефективної роботи вашого підприємства.

  Консультація інженера